Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
Video/ 12-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga kamioni - Kercova.info

Video/ 12-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga kamioni

0

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës.

Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty pranë kalon një kamion, i cili këput një prej telave të varur mbi rrugë dhe me të kap minorenen.

E pasi ka marrë kthesën drejtuesi i makinës ka shtuar shpejtësinë, teksa teli ka kapur vajzë duke e tërhequr me forcë.

Fatmirësisht vajza ka shpëtuar vetëm me disa lëndime, por nëse makina do të kishte qenë me një shpejtësi edhe më të madhe mund t’i kishte marrë jetën.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com