Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
Bozhinovski: Si i kërkoi reket prej 500 mijë euro Sasho Mijallkov “Robi Telekabellit” - Kercova.info

Bozhinovski: Si i kërkoi reket prej 500 mijë euro Sasho Mijallkov “Robi Telekabellit”

0

Gazetari Zoran Bozhinovski ka publikuar një rast tjetër të një afere ku përmend ish shefin e sigurisë dhe kundërzbulimit Sasho Mihajllkov.

Ai e kapublikuar edhe intervistën me protagonistin e kësaj ngjarjeje që rrëfen në detaje këtë histori të tij dhe pasojat që ai ka përjetuar nga kreu i DSK-së .

Sipas tij Sasho Mijallkov ka kërkuar nga Robi Kabell reket prej 500 000 euro, në ndërkohë kur është refuzuar ai ka urdhëruar njësitin e intervenimit të shpejtë të ashtëquajtur Alfa ta burgosin atë dhe rrahin kudo që ta takojnë dhe e ka dërguar atë dy herë në burg./Lajmpress

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com