Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
Tetovarja me veturë përfundon në dyqan – FOTO - Kercova.info

Tetovarja me veturë përfundon në dyqan – FOTO

0

Mbrëmë në Tetovë E.R (21) nga Zhelina e Tetoves me një makinë të tipit Golf që kishte humbur kontrollin është futur në një lokal duke shkaktuar dëme materiale.

Nuk raportohet për lëndime në njerëz. Policia ka hetuar rastin dhe ndaj vajzës nga Zhelina do të ngre padi adekuate.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com