Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
Zjarri kaplon Xhepçishtin e Tetovës, rrezikohen shtëpitë – FOTO - Kercova.info

Zjarri kaplon Xhepçishtin e Tetovës, rrezikohen shtëpitë – FOTO

0

Zjarri ka kapluar një trafostacion në qendër të fshatit dhe akoma ekipet e zjarrfiksëve pu tentojnë të shuajnë zjarrin i cili ka marrë hov duke rrezikuar edhe shtëpitë dhe banorët e fshatit. Si pasojë e kësaj fshati ka ngelë pa rrymë. Më shumë informacion nëse esklaon situata do të keni në Shqipmedia.com

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com