Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
“E bukura dhe bisha”, Luana Vjollca na prezanton me makinën e saj - Kercova.info

“E bukura dhe bisha”, Luana Vjollca na prezanton me makinën e saj

0

Luana Vjollca si rrallë herë ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku u prezanton fansave të saj makinën e shtrenjtë.

Foto janë bërë gjatë dasmës së motrës së saj, që u mbajt në muajin shtator, por Luana ka preferuar t’i bëjë publike sot.

Nuk e dimë se çfarë ka dashur të tregojë, makinën apo format e saj trupore, megjithatë bashkangjitur pamjes ajo ka shkruar:

“E bukura dhe bisha”.

Por kush është e bukura e kush bisha në këtë rast?!

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com