Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
E dinim nga Durrësi, por zbulohet origjina e vërtetë e nuses së nipit të Enver Hoxhës - Kercova.info

E dinim nga Durrësi, por zbulohet origjina e vërtetë e nuses së nipit të Enver Hoxhës

0

Këngëtarja Rezarta Shkurta është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar, e cila ka nisur karrierën që në moshë të vogël, duke marrë pjesë në kompeticione bukurie.

Që në krye të herës Rezartën e dinim një nga vajzat më bukuroshe të Durrësit.

Por gjatë ditës së sotme ajo na ka habitur pafund me postimin e saj të fundit në rrjete sociale.

Ajo ka treguar se në fakt origjina e saj e vërtetë është nga Përmeti.

Shkurta ka publikuar një foto, ku shfaqet me veshjen tradicionale të zonës së Përmetit dhe gjithashtu paralajmëron diçka të re, që do të ndodhë së shpejti.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com