Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
‘Lashë bionden se kisha mendjen tek ty’, Zogu rrëfen për dashurinë e jetës… - Kercova.info

‘Lashë bionden se kisha mendjen tek ty’, Zogu rrëfen për dashurinë e jetës…

0

Lidhja e Hermesit me Anxhelën, një vajzë bukuroshe nga Tirana, bëri bujë në media, sikurse edhe ndarja e të dyve.

Mirëpo, duket se gjërat mes Hermesit dhe Anxhelës nuk kanë qenë kurrë keq, edhe pse ai, për të harruar ish-in, nisi një lidhje me një tjetër vajzë.

Ditën e sotme, Hermesi nuk ka nguruar për ta marrë në intervistë Anxhelën, të cilës i ka thënë edhe nja dy të vërteta në sy.

Ndër të tjera ai shprehet se ajo ka qenë dashuria e jetës së tij dhe se deri më tani s’ka dashur femër tjetër si ajo.

Hermesi thotë: “Unë akoma i kam fotot tona në telefon. I mbaj dhe në rrjetet sociale. Sa të kam dash ty, s’besoj se do dua asnjë femër në botë dhe akoma je pika ime e dobët. Bionden e lashë atë se e kisha mendjen tek ty”./JOQ.al/

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com