Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
Modelja XXL ‘ndez’ fantazinë e amerikanëve me format superseksi - Kercova.info

Modelja XXL ‘ndez’ fantazinë e amerikanëve me format superseksi

0

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediet rozë.

Abigail ndiqet nga më tepër se 8 milionë ndjekës në Instagram, numër është rritur në mënyrë të konsiderueshme gjatë vitit të fundit.

Ajo ka pozuar për një sërë revistash të njohura mode, si dhe ka marrë pjesë në disa seriale dhe reality-show të ndryshëm, në SHBA.

  • happy wheels onclick='theChampPopup("https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=http%3A%2F%2Fwww.kercova.info%2Fshowbiz-modelja-xxl-ndez-fantazine-e-amerikaneve-me-format-superseksi%2F")'>
Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com