Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
Transgjinorja Linda sjell të dashurin në Shqipëri, puthje të nxehta pas spektaklit - Kercova.info

Transgjinorja Linda sjell të dashurin në Shqipëri, puthje të nxehta pas spektaklit

0

Transgjinorja shqiptare Linda Rei, e cila ka shpallur zyrtarisht fejesën me djalin e një biznesmeni, ka bërë të mundur që atë ta sjellë më në fund në Shqipëri dhe bashkë të kalojnë disa momente romantike në vendin tonë.

Mbrëmjen e djeshme Linda mori pjesë në spektaklin “Dance with me”, ku shoqërohej nga i fejuari i saj.

Mësohet se ata kanë bërë një marrëveshje, ai do të vijë çdo javë dhe do qëndrojë për pak ditë. Linda deklaroi në emision se partneri i saj Massimo, ishte në sallë dhe po e ndiqte.

Pas përfundimit të emisionit, Linda dhe Massimo, të cilët janë njohur në lokalin luksoz të MAssimos në Zvicër, kanë shkëmbyer puthje pasionante, të cilat vajza nuk ka nguruar t’i ndajë në rrjetet sociale me miqtë e saj.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com