Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
Uouuu! Rasheli e thotë ‘troç’ dhe Live: Mamaqi ‘ma ka lypyr’… - Kercova.info

Uouuu! Rasheli e thotë ‘troç’ dhe Live: Mamaqi ‘ma ka lypyr’…

0

Mbrëmjen e sotme Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi e ka gjuajtur.

E ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të Luana Vjollcës, Rasheli nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjes së Ermal Fejzullahut se kush e ka gjuajtur.

Ajo tha: “Ermal Mamaqi më ka gjuajtur”.

Këngëtari nuk ka ndalur me kaq, pasi pas kësaj pyetje ai e ka “ngacmuar” dhe më tej duke e pyetur për suksesin që vjen nga vithet.

Fejzullahu e pyeti: “Sa e suksesshme do ishe po mos të kishe vithet?”

Rasheli u përgjigj: “Mendoj se suksesi nuk varet vetëm nga vithet, duhet të dish si të sillesh dhe me kamerën, me lëvizjet”./JOQ.al/

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com