Minibus Hire Leeds Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool MiniBus Hire Minibus Hire Manchester Minibus Hire Newcastle National Minibus Hire Minibus Hire wakefield
Xhensila nuk duron dot më… publikon foto nudo pas dushit - Kercova.info

Xhensila nuk duron dot më… publikon foto nudo pas dushit

0

Ish-banorja e “BB”, Xhensila Pere, ka publikuar një foto provokuese në rrjetin social Instagram.

Pas fitores së ‘Dance with me, Xhensila është shfaqur nudo.

Bukuroshja duket sikur foton e ka bërë pas dushit dhe ka përdorur një filtër Snap Chati.

Xhensila ka uruar të gjithë ata të cilët janë duke parë, që ta ‘shijojnë këtë foto’.

Pasi në media doli paraprakisht lajmi, se ajo do të ishte fituese e spektaklit të kërcimit, Xhensila u vu në qendër të debateve dhe përplasjeve me ish-konkurrenten transgjinore, Linda Rei.

Për sa i përket jetës private, Xhensila ka deklaruar se nuk është në një lidhej dashurie.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 Kercova.info | Powered by AlbHosting.com